Kontakt & öppettider

Välkommen till PR Husbilar

Besöks- och postadress:
Vetegatan 6, 441 71 Sollebrunn

Telefon: 0322–83 210
E-post: info@prhusbilar.com
För ytterligare kontaktinformation se nedan.

Öppettider
Måndag–torsdag 10–18
Fredag 10–16
Lördag Stängt
Öppet söndagar (fr. 13/9): 12-15

Vid högtidshelger – Slå oss en signal eller klicka här för mer information.

Hitta hit

Hör av dig till oss

Fredrik Ryberg

Säljare och ägare.
fredrik.ryberg@prhusbilar.com

Joel Ryberg

Säljare
joel.ryberg@prhusbilar.com

Kim Carlsson

Säljare
kim.carlsson@prhusbilar.com

Annika Andersson

Ekonomi- och löneadministratör.
annika.andersson@prhusbilar.com

Pernilla Ryberg

Verksamhetssystem och HR.
pernilla.ryberg@prhusbilar.com

Niclas Frisk

Verkstadsansvarig, kundmottagare, planerar och bokar arbeten i verkstaden.
verkstad@prhusbilar.com

Tore Larsson

Reservdelsansvarig.
tore.larsson@prhusbilar.com

William Haraldsson

Arbetsledare verkstad
verkstad@prhusbilar.com